logo

 

 

Stowarzyszenie Fundus Glacensis

ul.Kombatantów1/9

57-350 Kudowa Zdroj

NIP:8831794917

Regon: 020575848

KRS: 0000276682

Agencja Megafon

Pragniemy złożyć Państwu propozycję współpracy w realizacji zarówno działań plenerowych dla szerokiej publiczności jak i imprez kameralnych (artystycznych, firmowych, okolicznościowych).

Zespół realizujący proponowany program to członkowie Stowarzyszenia Fundus Glacenis od lat związani z działalnością kulturalną : zawodowi organizatorzy imprez, animatorzy kultury i artyści – słowem praktycy.To co nas wyróżnia spośród wielu agencji artystycznych to fakt, że proponowana oferta w 100% realizowana jest przez ludzi, którzy się znają i współpracują na co dzień – dzięki czemu dajemy gwarancję pełnego zaangażowania, wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny i elastyczności programowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Newsy

W 2015 r. kontynuujemy projekt "Civis Actiwus". Zapraszamy do kontaktu z Biurem Konsultacji Obywatelskich i przypominamy o możliwości korzystania z darmowych porad prawnych.


DLA KAŻDEGO COŚ SMACZNEGO 17 maja (niedziela ) na placu pod mostem Św. Jana w Kłodzku, będzie między innymi "Patelnia plenerowa". Odsmaży sporą ilość pierogów, a ile, to zobaczycie na miejscu. Zapraszamy wszystkich chętnych, bo kto takich nie lubi