logo

 

 

Stowarzyszenie Fundus Glacensis

ul.Kombatantów1/9

57-350 Kudowa Zdroj

NIP:8831794917

Regon: 020575848

KRS: 0000276682

IMPULS – zintegrowany program wspierania aktywności obywatelskiej na Ziemi Kłodzkiej

W związku z zakończeniem projektu Impuls , chcemy Wam bardzo podziękować za to, że byliście z nami przez te kilka miesięcy. Wasza codzienna praca , jakże cenna dla społeczności mieszkańców Ziemi Kłodzkiej mobilizuje nas do dalszych działań. Dlatego mamy nadzieję, iż również w tym roku nasze drogi zejdą się nie jeden raz. Już teraz myślimy również o zorganizowaniu Festiwalu Impuls edycji 2014 i wielu innych inicjatywach , które chcielibyśmy robić wspólnie. Liczymy zatem na stały kontakt- ciekawi jesteśmy Waszych planów i realizacji w bieżącym roku. Życzymy aby wszystkie zakończyły się sukcesem i dały Waszym organizacjom wiele satysfakcji. w załączeniu posyłamy materiały prasowe i relacje medialne z Impulsu, ( brakuje gazety Puls Powiatu w której również będzie relacja) być może wzbogacą Waszą kronikę.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami


Zapraszamy do punktu konsultacyjnego IMPULS

O projekcie

Cele projektu

Newsy

W 2015 r. kontynuujemy projekt "Civis Actiwus". Zapraszamy do kontaktu z Biurem Konsultacji Obywatelskich i przypominamy o możliwości korzystania z darmowych porad prawnych.


DLA KAŻDEGO COŚ SMACZNEGO 17 maja (niedziela ) na placu pod mostem Św. Jana w Kłodzku, będzie między innymi "Patelnia plenerowa". Odsmaży sporą ilość pierogów, a ile, to zobaczycie na miejscu. Zapraszamy wszystkich chętnych, bo kto takich nie lubi